" Etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile hareket eden,
performans odaklı, tam bağımsız portföy yönetim şirketi "

Yönetici Kadromuz

Kaliteli, Tecrübeli, Bilgili ve Kuvvetli Ekip

Tacirler Portföy Yönetimi , kurum itibarına ve etik değerlere öncelik veren, kaliteli ve tecrübeli profesyoneller ile çalışmaktadır. Yatırım fonları, özel portföy yönetimi ve emeklilik fonlarında piyasada fark yaratmayı, sadece piyasaların iyi gittiği dönemlerde değil, kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı amaç edinmiştir.

Kurum olarak amacımız, yaptığımız işlemler ve sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizi mutlu edip, güvenlerini kazanarak uzun vadeli çözümlerinde vazgeçemeyecekleri yatırım ortakları olmaktır.

O. Okan Alpay
Genel Müdür

2002-2010 arası Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı/ CIO görevinde bulunduktan sonra Libera Portföy de Genel Müdür, Finans Portföy’de CIO/ Koordinatör olarak görev yaptı, 2014 Aralık ayında Tacirler Portföy Yönetim A.Ş’ye Genel Müdür olarak atandı. 2016 yılından bu yana Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Yönetim Kurulu üyeliği görevini de üstlenmektedir. İngilizce biliyor. Sektörde 29yıl+ tecrübe sahibi.

Engin ÖZKAN
Genel Müdür Yardımcısı

Çalışma hayatına 1992 yılında T.C. Ziraat Bankası Para ve Sermaye Piyasaları Dairesinde başlayan Engin Özkan, çeşitli banka ve aracı kurum hazinelerinde çalıştıktan sonra Oyak Bank’ta Bireysel Bankacılık Yatırım ürünleri bölümünde görev yaptı. 2010 yılından itibaren 2020 yılına kadar kuruluşunda yer aldığı Polsan Portföy ve sonrasında Actus Portföy’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2020 Eylül ayı itibariyle Tacirler Portföy Yönetimine Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı. Sektörde 30+ yıl tecrübe sahibi.

Ö. Burak ALTINSAÇ
Genel Müdür Yardımcısı

1997 Garanti Bankası’nda MT olarak kariyerine başladı. 2000-2006 yılında Garanti Portföy Yönetiminde Pazarlama ve Satış departmanında yönetmen, 2006 – 2011 arasında Fortis Portföy Yönetimi’ne (Fortis Investments) Satış ve Pazarlama Yöneticisi, 2011 yılında gerçekleşen birleşmesi sonrasında TEB Portföy Yönetiminde Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. 2012-2017 yılları arasında Halk Yatırım Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğünü yürüttükten sonra 2017 yılında Tacirler Portföy Yönetimine Satış ve Pazarlama Direktörü olarak katıldı. İngilizce biliyor. Sektörde 25 yıl tecrübe sahibi.

Semih KARA
Genel Müdür Yardımcısı

2001 yılında Archery Capital/New York’ta finans sektörü kariyerine Portföy Yöneticisi olarak başladı. 2007-2020 yılları arasında Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Bölüm Müdürü olarak çeşitli portföylerin yöneticiliğini yaptı. 2020 yılında Tacirler Portföy Yönetimine Portföy Yönetim Müdürü olarak katıldı. İngilizce biliyor. Sektörde 21 yıl tecrübe sahibi.